POZOR: dôležitá informácia pre tých, ktorí chcú rozšíriť svoje portólio a poskytovať aj komplexné finančné služby a servis pre svojich klientov

Dohodnime si spoluprácu, do ktorej vložím moje dlhoročné finančné skúsenosti a staňme sa partnermi, ktorí si budú pomáhať navzájom

4 roky v poisťovníctve a 6 rokov v bankovníctve, poskytovanie úverov na bývanie a poskytovanie investičných úverov pre živnostíkov a firmy s obratom do 1,5 milióna eur.

To je moja dlhodobá prax počas, ktorej som nabral potrebné znalosti a skúsenosti.

#chcemspolupracovať #pridatesa #dlhodobaspolupracajetop #vsetkopreklienta

ČO OBNÁŠA SPOLUPRÁCA SO MNOU?

Začneme dohodnutím spolupráce

Nastavíme procesy a komunikáciu, ktorá bude v konečnom dôsledku prínosná pre klientov.

Ukážem vám moje skúsenosti

Ukážem vám ako pracujem s klientmi, ako mám nastavené procesy a riešenie servisu. Predstavím vám moje skúsenosti a znalosti, ktoré som nadobudol počas mojej 10 ročnej praxe vo finančnom sektore.

Každý klient je pre mňa jedinečný

Svoj úspech vo financiách som postavil na tom, že som sa vždy zameriaval na potreby mojich klientov a riešil som práve to, čo potrebovali. Som presvedčený o tom, že práve toto je cesta, ako vybudovať úspešné podnikanie.

Celé Slovensko

Naša firma disponuje 24 pobočkami, ktoré sa neustále rozširujú a odborne spravujeme financie viac ako 60 000 klientom. Viem obslúžiť klientov z celého Slovenska.

Môžeme vytvoriť barter

Ako správny partneri môžeme fungovať na barterovom obchode. Najväčšou výhodou je, že po súhlase klienta vieme spoločne pre neho vybaviť omnoho viac a on nemusí chodiť kade tade.

Aká je moja špecializácia?

Špecializujem sa na úvery na bývanie a ich dofinancovanie do 100%, výstavby domov, poradenstvo pre investičné úvery pre firmy a podnikateľov. Klientom pomáham a riešim správne nastavenie životného poistenia, dôchodkov, investovania, poistenia bytu, domu a auta.

Ak chcete začať kvalitnú spoluprácu, z ktorej bude mať hlavný úžitok váš klient, napíšte mi súkromnú správu a začnime

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vyriešenia vašej požiadavky. Zásady spracovania osobných údajov