Aká je cena môjho finančného poradenstva?

STRETNUTIE, PORADENSTVO A SPROSTREDKOVANIE FINANČNÉHO PRODUKTU JE ZADARMO

Ako je možné, že sú moje služby pre vás zadarmo a čo na to hovorí zákon o finančnom sprostredkovaní?

 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed eu nunc justo. Nulla congue ligula eget nisi vehicula, ut scelerisque orci tristique. Curabitur egestas dui ut augue tincidunt lacinia. Aenean vulputate tortor luctus massa facilisis iaculis. Aenean feugiat vestibulum lectus, sit amet volutpat nulla rutrum non. Nullam sollicitudin dignissim velit accumsan molestie. Etiam convallis congue sapien, non dapibus neque interdum et. Sed facilisis semper odio vel euismod. Donec eget laoreet felis. Praesent eget magna facilisis, imperdiet elit in, posuere augue. Maecenas id posuere diam. Duis in congue ipsum.

Čo všetko sa ľudia pýtajú ohľadom ceny za moje služby?

Kto ti vypláca odmenu alebo províziu ako finančnému sprostredkovateľovi?

Províziu za kvalitné sprostredkovanie služby a produktu vypláca daná finančná spoločnosť, v ktorej sa daný produkt uzavrie. Vy neplatíte nič navyše. Daný produkt sa nepredraží, práve naopak, ešte ho môžete získať aj lacnejšie.

Budem mať produkty lacnejšie, keď ich budem vybavovať sám alebo keď pôjdem cez teba?

Finančné produkty získate lacnejšie bez pomoci finančného makléra len v prípade, že poznáte veľkú škálu finančných produktov, viete ako vyjednávať v bankách a prípadne poznáte tajné páky, vďaka ktorým viete získať lepšie podmienky. Ja sa môžem pochváliť, že finančný trh ovládam vynikajúco a taktiež aj tajné páky, ktoré pozná len veľmi málo ľudí. Naučil som sa to za 13 rokov pôsobenia priamo v bankovom biznise a na základe toho vám dokážem vybaviť tie najlepšie podmienky oproti situácii, kedy by ste sa mali trápiť sami. Takže áno, cez kvalitného poradcu viete získať produkty omnoho lacnejšie.

Cca aká je výška provízie na finančné produkty?

Závisí od typu finančného produktu. Pri hypotékach a úveroch je to 0,7 % - 0,9 % z poskytnutej výšky úveru. Pri majetkovom poistení a dôchodkových pilieroch je odmena v rozmedzí pár eur. Pri životnom poistení je provízia od 70 % - 90 % z ročnej platby. Pri sprostredkovaní sporenia-investovania je provízia vstupný poplatok, ktorý znamená to, že o danú investíciu máte postarané, získavate novinky pri zmenách na trhu a investičných príležitostiach na 20 - 30 rokov.

Čo ak sa po finančnom poradenstve rozhodnem nevyužiť vaše služby, budem niečo platiť?

Odpoveď je: NIE. Ak sa rozhodnete inak alebo si vyriešite produkt samostatne, je to v poriadku. Pracujem pre ľudí a ponúkam takú finančnú službu, aby som svojich aj potencionálnych klientov presvedčil kvalitou a najlepšie odvedenou prácou. Tým, že sa venujem komplexnému poradenstu, tak to nie je len o jednom produkte, ale aj kompletnom riadení financií, servise a zmenách.

Hovorí sa, že finanční poradcovia to riešia pre klienta tam, kde majú vyššiu províziu... Ako to teda funguje?

U mňa si môžete byť istí, že vašu situáciu vyriešim bez sledovania výšky provízie. Ako hovorí aj moje motto: „VOLÁM SA MICHAL POLIAK a SOM POCTIVÝ PORADCA, KTORÝ SA NERIADI VÝŠKOU PROVÍZIE, ALE TÝM, ČO JE NAJVÝHODNEJŠIE PRE KLIENTA.” Svoje meno a referencie budujem skoro 13 rokov, takže to nie je o jednej provízií.

Čo mám spraviť, ak chcem od teba získať zadarmo

SLUŽBU finančného poradenstva?

  • Môžete najprv vyplniť kontaktný formulár, ktorý je nižšie a napíšte mi, čo by ste potrebovali. Pokojne mi môžete aj zavolať na číslo: 0908 837 647
  • Pokiaľ sa rozhodnete napísať mi správu, budem vás do 24 hodín telefonicky kontaktovať a povieme si čo ďalej.
  • Spoločne si prejdeme vašu situáciu a budeme riešiť to čo potrebujete, a aké sú možnosti.
Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vyriešenia vašej požiadavky. Zásady spracovania osobných údajov