POZOR: naliehavá informácia pre všetkých, ktorí chcú financie robiť férovo, poctivo a túžia očistiť meno finančných poradcov a maklérov

Pridajte sa do môjho tímu a staňte sa uznávaným odborníkom na financie, ktorému sa klienti ozývajú sami

Jeden z mojich ďalších cieľov, ktorý uskutočňujem, je budovanie tímu ľudí, ktorí sa stanú odborníkmi na financie. Týmto ľuďom odovzdávam svoje dlhoročné skúsenosti a ukazujem im, že poctivosť, férovosť a odbornosť sú v tomto biznise vysoko cenené hodnoty. Pomáham im s rozbehom, získavaním klientov a ukazujem, ako na to.

Ohromná výhoda je, že na začiatok nepotrebujete plné tašky peňazí. Miesto toho to dokážete s takmer nulovými vstupnými nákladmi a začať môžete hneď.

Pridáte sa? 

VOLÁM SA MICHAL POLIAK A TU JE NIEKOĽKO INFORMÁCIÍ O MNE:

Začnem hneď mojím poslaním, vďaka ktorému sa mi darí definovať správny prístup ku klientom a ich potrebám, ktorý sa zároveň v priebehu času ukázal byť aj veľmi úspešný:

„Pomôžem ľuďom čo najlepšie ako viem bez ohľadu na výšku provízie a očistím meno finančných sprostredkovateľov a poradcov. Ľuďom ukážem, ako má vyzerať zodpovedný poradca, ktorý je morálne nastavený pre svojich klientov a prináša poradenstvo založené na odbornostiach, skúsenostiach, analýze a ochote pomôcť. Postarám sa o každého klienta tak, ako by bol môj jediný.“

Bc. Michal Poliak

Finančný sprostredkovateľ, finančný poradca
0
rokov praxe
0
poskytol som už viac, než 740 úverov
0
mám kontakt na 440 znalcov po celom Slovensku
0
hod
ozvem sa vám do 24 hodín

AKÉ BENEFITY VÁM SPOLUPRÁCA SO MNOU PRINESIE?

Odovzdám vám skúsenosti

Naučím vás, ako s klientmi pracovať, starať sa o nich a odborne vás na to pripravím. Toto všetko staviam na základoch zo štvorročnej praxe v poisťovni a šesťročnej praxe v banke na dvoch rôznych pozíciách. Stál som taktiež pri zrode refinančného boomu spotrebných úverov a získal ďalšie schopnosti, ktoré vám posuniem.

Naučím vás pracovať pre klienta

Svoj úspech vo financiách som postavil na tom, že som sa vždy zameriaval na potreby mojich klientov a snažil som dodať to najlepšie pre nich. Som presvedčený o tom, že práve toto je cesta, ako vybudovať úspešné podnikanie a ukážem vám, ako napĺňať túto hodnotu tak, aby ste klientom prinášali tie najlepšie riešenia.

Zabezpečíte si slušný zárobok

Moja inakosť sa odráža nielen v mojom prístupe ku klientom, ale aj v tom, že vám ohľadom peňazí nebudem maľovať medové motúzy popod nos o horibilných zárobkoch. Áno, budete si vedieť slušne zarobiť, ale bude si to vyžadovať, aby ste na tom pracovali a riadili sa tým, čo vás budem učiť.

Na začiatku pôjdeme spoločne

Potiahnem vás práve v tom najťažšom období, kedy je potrebné sa rozbehnúť a získať prvých klientov. Práve v týchto chvíľach, keď budete potrebovať riešiť prvé telefonáty a stretnutia, budem váš partner a zaistím, aby ste na to neboli sami. Pomôžem vám vybudovať si potrebnú sebaistotu na štartovacej čiare úspešnej kariéry vo finančnom sektore.

Získate podporu a funkčný systém

V roku 2019 sme uviedli nový systém, ktorý každému priniesol uľahčenie a zrýchlenie práce vďaka návodom, vzdelávacím videám, rôznym typom finančných kalkulačiek, správe klienta a provízií. Do tohto systému získate prístup a môžete ho začať používať. Ďalej získate prístup do uzatvorenej skupiny na Facebooku, kde si aktuálne radí a pomáha viac ako 410 kolegov v rámci Slovenska + individuálna podpora môjho tímu.

Získate zázemie

Naša firma disponuje 24 pobočkami, ktoré sa neustále rozširujú a odborne spravujú financie viac ako 60 000 klientom.

Pomôžem vám odlíšiť sa

Na Slovensku pôsobí okolo 25 000 poradcov a sprostredkovateľov. Na to, aby ste medzi nimi dokázali vyniknúť sa potrebujete od nich odlíšiť nielen marketingovo, ale aj odbornosťou a svojimi hodnotami. Ukážem vám, ako na to.

Odhalím vám tajomstvá marketingu

Už ste niekedy premýšľali nad tým, čo všetko v sebe spája online marketing a čo je možné pomocou neho dosiahnuť? Ďalšou z príčin môjho úspechu je kvalitný online marketing do ktorého som zapojil Facebook, Instagram, Youtube, Tvitter, LinkedIn, Google, AdWords, emailový automatický systém, sms bránu a budovanie svojho brandu. Že neviete, ako to všetko zapojiť a čo tieto pojmy znamenajú? Naučím vás to.

Poďme obohatiť svet okolo nás

V rámci vyššieho poslania mám pripravené prezentácie pre vysoké školy, prioritne pre tretiakov a piatakov vysokých škôl, ktorých chcem naviesť na správnu cestu starania sa o svoje financie. Ukážem im, ako s nimi hospodáriť a čo ich čaká. Ďalej chcem svojimi znalosťami obohatiť aj ľudí naokolo a na to budem potrebovať schopných biznis kolegov. Pridáte sa?

Fungujúci blog

Na môj blog sa pravidelne prispieva obsah a jeho popularita rastie, o čom svedčia aj stále narastajúce počty návštevníkov a čitateľov. Pod každým článkom budete riadne uvedený ako autor a budete tam mať odkazy na vlastné sociálne siete. Vaše články môžu vidieť tisícky návštevníkov mesačne.

Ak sa rozhodnete so mnou začať,

bude to mať pre vás aj ďalšie výhody:

 • Štart bez financií
  Na štart budete potrebovať takmer nulové náklady - max. do 40 eur
 • Sám sebe pán
  Vašu pracovnú dobu si podľa seba a začnete rozbiehať vlastné podnikanie
 • Vzdelávanie na vysokej úrovni
  V rámci našej spoločnosti budete mať zabezpečené produktové, odborné, obchodné, profiobchodné a manažérske vzdelanie, aby ste sa stali expertom v daných oblastiach
 • Odladené systémy pre prácu
  V rámci spoločnosti máme tiež pripravené systémy, v ktorých nájdete všetko potrebné pre profi prácu
 • Môžete sa zviditeľniť hneď na začiatku
  K dispozícií máte tento web, ktorý vám so stále narastajúcim počtom návštevníkom pomôže zviditeľniť sa
 • Marketingové nástroje a sociálne siete
  Pomôžem vám, aby ste využili všetky marketingové nástroje ako: Facebook, Instagram, Youtube, Tvitter, linkedin, Google, AdWords, emailový automatický systém, sms bránu, šablóny obrázkov, príbehov, a e-kníh
 • Kancelária
  K dispozícii máte kancelársky priestor, ktorý môžete používať
 • Aplikácia pre zrýchlenie a uľahčenie práce
  Ukážem vám nástroje, ktoré vám pomôžu zefektivníť vašu prácu poradcu, aby ste dokázali robiť klientov ešte spokojnejšími. Pôjde o aplikáciu na rozrobené obchody, ktorá vám to pomôže manažovať a bude vás upozorňovať na dôležité termíny,

ČO PONÚKAM?

 • pomáhať ľudom zorientovať sa vo svete financií
 • otvorenú komunikáciu NAROVINU
 • objektívne porovnanie jednotlivých kariér maklérskych firiem
 • môj čas, energiu a skúsenosti naučiť všetko čo viem, aby ste to mali ľahšie ako JA
 • príležitosť a možnosť rozbehnúť vlastné podnikanie
 • ako na sebe pracovať a s tým je spojené neustále vzdelávanie
 • ukážku investovania času do toho najcennejšieho - do seba
 • slušný príjem a možnosti aj pasívného príjmu

ČO nePONÚKAM?

 • rýchle zbohatnutie do pol roka
 • fixný plat každý mesiac
 • žiadne polopravdy a klamstvá, ktoré majú ukázať niečo inak ako reálne je

Pridajte sa do môjho tímu a ja vám pomôžem vybudovať novú, úspešnú a super ohodnotenú kariéru

Do formulára nižšie mi napíšte súkromnú správu a ja vám ochotne pomôžem s rozbehom alebo môžeme porovnať podmienky, ktoré máte aktuálne vo vašej maklérskej firme.

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vyriešenia Vašej požiadavky. Zásady spracovania osobných údajov