POZOR: naliehavá informácia pre všetkých, ktorí chcú financie robiť férovo, poctivo a túžia očistiť meno finančných poradcov a maklérov

Pridajte sa do môjho tímu a staňte sa uznávaným odborníkom na financie, ktorému sa klienti ozývajú sami

Jeden z mojich ďalších cieľov, ktorý uskutočňujem, je budovanie tímu ľudí, ktorí sa stanú odborníkmi na financie. Týmto ľuďom odovzdávam svoje dlhoročné skúsenosti a ukazujem im, že poctivosť, férovosť a odbornosť sú v tomto biznise vysoko cenené hodnoty. Pomáham im s rozbehom, získavaním klientov a ukazujem, ako na to.

Ohromná výhoda je, že na začiatok nepotrebujete plné tašky peňazí. Miesto toho to dokážete s takmer nulovými vstupnými nákladmi a začať môžete hneď.

Pridáte sa? 

AKÉ BENEFITY VÁM SPOLUPRÁCA SO MNOU PRINESIE?

Odovzdám vám skúsenosti

Naučím vás, ako s klientmi pracovať, starať sa o nich a odborne vás na to pripravím. Toto všetko staviam na základoch zo štvorročnej praxe v poisťovni a šesťročnej praxe v banke na dvoch rôznych pozíciách. Stál som taktiež pri zrode refinančného boomu spotrebných úverov a získal ďalšie schopnosti, ktoré vám posuniem.

Naučím vás pracovať pre klienta

Svoj úspech vo financiách som postavil na tom, že som sa vždy zameriaval na potreby mojich klientov a snažil som dodať to najlepšie pre nich. Som presvedčený o tom, že práve toto je cesta, ako vybudovať úspešné podnikanie a ukážem vám, ako napĺňať túto hodnotu tak, aby ste klientom prinášali tie najlepšie riešenia.

Zabezpečíte si slušný zárobok

Moja inakosť sa odráža nielen v mojom prístupe ku klientom, ale aj v tom, že vám ohľadom peňazí nebudem maľovať medové fúzy popod nos o horibilných zárobkoch. Áno, budete si vedieť slušne zarobiť, ale bude si to vyžadovať, aby ste na tom pracovali a riadili sa tým, čo vás budem učiť.

Na začiatku pôjdeme spoločne

Potiahnem vás práve v tom najťažšom období, kedy je potrebné sa rozbehnúť a získať prvých klientov. Práve v týchto chvíľach, keď budete potrebovať riešiť prvé telefonáty a stretnutia, budem váš partner, a zaistím, aby ste na to neboli sami. Pomôžem vám vybudovať si potrebnú sebaistotu na štartovacej čiare úspešnej kariéry vo finančnom sektore.

Získate podporu a funkčný systém

V roku 2019 sme uviedli nový systém, ktorý každému priniesol uľahčenie a zrýchlenie práce vďaka návodom, vzdelávacím videám, rôznym typom finančných kalkulačiek, správe klienta a provízií. Do tohto systému získate prístup a môžete ho začať používať. Ďalej získate prístup do uzatvorenej skupiny na Facebooku, kde si aktuálne radí a pomáha skoro 400 kolegov v rámci Slovenska + individuálna podpora môjho tímu.

Získate zázemie

Naša firma disponuje 24 pobočkami, ktoré sa neustále rozširujú a odborne spravujú financie viac ako 55 000 klientom.

Pomôžem vám odlíšiť sa

Na Slovensku pôsobí skoro 15 000 poradcov a sprostredkovateľov. Na to, aby ste medzi nimi dokázali vyniknúť sa potrebujete od nich odlíšiť nielen marketingovo, ale aj odbornosťou a svojimi hodnotami. Ukážem vám, ako na to.

Odhalím vám tajomstvá marketingu

Už ste niekedy premýšľali nad tým, čo všetko v sebe spája online marketing a čo je možné pomocou neho dosiahnuť? Ďalšou z príčin môjho úspechu je kvalitný online marketing do ktorého som zapojil Facebook, Instagram, Youtube, Tvitter, LinkedIn, Google, emailový automatický systém, sms bránu a budovanie svojho brandu. Že neviete, ako to všetko zapojiť a čo tieto pojmy znamenajú? Naučím vás to.

Poďme obohatiť svet okolo nás

V rámci vyššieho poslania mám pripravené prezentácie pre vysoké školy, prioritne pre tretiakov a piatakov vysokých škôl, ktorých chcem naviesť na správnu cestu starania sa o svoje financie. Ukážem im, ako s nimi hospodáriť a čo ich čaká. Ďalej chcem svojimi znalosťami obohatiť aj ľudí naokolo a na to budem potrebovať schopných biznis kolegov. Pridáte sa?

Fungujúci blog

Na môj blog sa pravidelne prispieva obsah a jeho popularita rastie, o čom svedčia aj stále narastajúce počty návštevníkov a čitateľov. Pod každým článkom budete riadne uvedený ako autor a budete tam mať odkazy na vlastné sociálne siete. Vaše články môžu vidieť tisícky návštevníkov mesačne.

Pridajte sa do môjho tímu a staňte sa uznávaným odborníkom na financie, ktorému sa klienti ozývajú sami

Do formulára nižšie mi napíšte súkromnú správu a ja ochotne vám pomôžem s rozbehom alebo môžeme porovnať podmienky, ktoré máte aktuálne vo vašej maklérskej firme.

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vyriešenia Vašej požiadavky. Zásady spracovania osobných údajov