POZOR: dôležitá informácia pre tých, ktorí chcú začať robiť s financiami, slušne si zarobiť a vybudovať si úspešnú budúcnosť

Pridajte sa do môjho tímu a vypracujte sa na uznávaného odborníka na financie, ktorému sa klienti budú ozývať sami

Jeden z mojich ďalších cieľov, ktorý sa chystám uskutočniť, je vybudovať tím ľudí, ktorí sa stanú odborníkmi na financie. Týmto ľuďom odovzdám svoje dlhoročné skúsenosti a ukážem im, že poctivosť, férovosť a odbornosť sú v tomto biznise vysoko cenené hodnoty. Pomôžem im s rozbehom, získavaním klientov a ukážem, ako na to.

Ohromná výhoda je, že na začiatok nepotrebujete plné tašky peňazí. Miesto toho to dokážete s takmer nulovými vstupnými nákladmi a začať môžete hneď.

Pridáte sa? 

VOLÁM SA MICHAL POLIAK A TU JE NIEKOĽKO INFORMÁCIÍ O MNE:

Začnem hneď mojím poslaním, vďaka ktorému sa mi darí definovať správny prístup ku klientom a ich potrebám, ktorý sa zároveň v priebehu času ukázal byť aj veľmi úspešný:

„Pomôžem ľuďom čo najlepšie ako viem bez ohľadu na výšku provízie a očistím meno finančných sprostredkovateľov a poradcov. Ľuďom ukážem, ako má vyzerať zodpovedný poradca, ktorý je morálne nastavený pre svojich klientov a prináša poradenstvo založené na odbornostiach, skúsenostiach, analýze a ochote pomôcť. Postarám sa o každého klienta tak, ako by bol môj jediný.“

Bc. Michal Poliak

Finančný sprostredkovateľ, finančný poradca
0
rokov praxe
0
poskytol som už viac, než 850 úverov
0
mám kontakt na 470 znalcov po celom Slovensku
0
hod
ozvem sa vám do 24 hodín

ABY STE MALI ČO NAJPOHODLNEJŠÍ ROZBEH...

...prichystal som pre vás reálne plusy zo spolupráce. Odladil som všetko tak aby ste mali istotu, že vám to bude fungovať a nemuseli sa strachovať o svoju budúcnosť. Áno, stať sa kvalitným a úspešným finančných sprostredkovateľom vyžaduje určitý čas a úsilie, ale pokiaľ pôjdeme spoločne a budete sa riadiť tým, čo vás postupne učím, môžem vám úspech doslova garantovať.

Odovzdám vám skúsenosti

Naučím vás, ako s klientmi pracovať, starať sa o nich a odborne vás na to pripravím. Toto všetko staviam na základoch zo štvorročnej praxe v poisťovni a šesťročnej praxe v banke na dvoch rôznych pozíciách. Stál som taktiež pri zrode refinančného boomu spotrebných úverov a získal ďalšie schopnosti, ktoré vám posuniem.

Naučím vás pracovať pre klienta

Svoj úspech vo financiách som postavil na tom, že som sa vždy zameriaval na potreby mojich klientov a snažil som dodať to najlepšie pre nich. Som presvedčený o tom, že práve toto je cesta, ako vybudovať úspešné podnikanie a ukážem vám, ako napĺňať túto hodnotu tak, aby ste klientom prinášali tie najlepšie riešenia.

Zabezpečíte si slušný zárobok

Moja inakosť sa odráža nielen v mojom prístupe ku klientom, ale aj v tom, že vám ohľadom peňazí nebudem maľovať medové motúzy popod nos o horibilných zárobkoch. Áno, budete si vedieť slušne zarobiť, ale bude si to vyžadovať, aby ste na tom pracovali a riadili sa tým, čo vás budem učiť.

Na začiatku pôjdeme spoločne

Potiahnem vás práve v tom najťažšom období, kedy je potrebné sa rozbehnúť a získať prvých klientov. Práve v týchto chvíľach, keď budete potrebovať riešiť prvé telefonáty a stretnutia, budem váš partner a zaistím, aby ste na to neboli sami. Pomôžem vám vybudovať si potrebnú sebaistotu na štartovacej čiare úspešnej kariéry vo finančnom sektore.

Získate podporu a funkčný systém

V roku 2019 sme uviedli nový systém, ktorý každému priniesol uľahčenie a zrýchlenie práce vďaka návodom, vzdelávacím videám, rôznym typom finančných kalkulačiek, správe klienta a provízií. Do tohto systému získate prístup a môžete ho začať používať. Ďalej získate prístup do uzatvorenej skupiny na Facebooku, kde si aktuálne radí a pomáha viac ako 410 kolegov v rámci Slovenska + individuálna podpora môjho tímu.

Získate zázemie

Naša firma disponuje 24 pobočkami, ktoré sa neustále rozširujú a odborne spravujú financie viac ako 60 000 klientom.

Pomôžem vám odlíšiť sa

Na Slovensku pôsobí okolo 25 000 poradcov a sprostredkovateľov. Na to, aby ste medzi nimi dokázali vyniknúť sa potrebujete od nich odlíšiť nielen marketingovo, ale aj odbornosťou a svojimi hodnotami. Ukážem vám, ako na to.

Odhalím vám tajomstvá marketingu

Už ste niekedy premýšľali nad tým, čo všetko v sebe spája online marketing a čo je možné pomocou neho dosiahnuť? Ďalšou z príčin môjho úspechu je kvalitný online marketing do ktorého som zapojil Facebook, Instagram, Youtube, Tvitter, LinkedIn, Google, AdWords, emailový automatický systém, sms bránu a budovanie svojho brandu. Že neviete, ako to všetko zapojiť a čo tieto pojmy znamenajú? Naučím vás to.

Poďme obohatiť svet okolo nás

V rámci vyššieho poslania mám pripravené prezentácie pre vysoké školy, prioritne pre tretiakov a piatakov vysokých škôl, ktorých chcem naviesť na správnu cestu starania sa o svoje financie. Ukážem im, ako s nimi hospodáriť a čo ich čaká. Ďalej chcem svojimi znalosťami obohatiť aj ľudí naokolo a na to budem potrebovať schopných biznis kolegov. Pridáte sa?

Prezentujte sa na fungujúcom blogu

Na môj blog sa pravidelne prispieva obsah a jeho popularita rastie, o čom svedčia aj stále narastajúce počty návštevníkov a čitateľov. Pod každým článkom budete riadne uvedený ako autor a budete tam mať odkazy na vlastné sociálne siete. Vaše články môžu vidieť tisícky návštevníkov mesačne.

Od práce finančného sprostredkovateľa a poradcu aj v spolupráci so mnou môžete ďalej očakávať:

 • Štart bez financií
  Na štart budete potrebovať takmer nulové náklady - max. do 40 eur
 • Sám sebe pán
  Vašu pracovnú dobu si podľa seba a začnete rozbiehať vlastné podnikanie
 • Vzdelávanie na vysokej úrovni
  V rámci našej spoločnosti budete mať zabezpečené produktové, odborné, obchodné, profiobchodné a manažérske vzdelanie, aby ste sa stali expertom v daných oblastiach
 • Môžete sa zviditeľniť hneď na začiatku
  K dispozícií máte tento web, ktorý vám so stále narastajúcim počtom návštevníkom pomôže zviditeľniť sa
 • Marketingové nástroje, sociálne siete a aplikácie
  Pomôžem vám, aby ste využili všetky marketingové nástroje ako: Facebook, Instagram, Youtube, Tvitter, linkedin, Google, AdWords, emailový automatický systém, sms bránu, šablóny obrázkov, príbehov, a e-kníh. Ďalej vám predstavím aplikácie pre zrýchlenie a uľahčenie práce.
 • Kancelária
  K dispozícii máte kancelársky priestor, ktorý môžete používať

ČO PONÚKAM?

 • Úprimnú a otvorenú komunikáciu NAROVINU
 • Objektívne porovnanie jednotlivých kariér maklérskych firiem
 • Môj čas, energiu a skúsenosti. Naučím vás všetko čo viem, aby ste to mali na začiatku ľahšie ako JA
 • Príležitosť a možnosť rozbehnúť vlastné podnikanie
 • Ukážku rôznych možností, ako investovať čas do toho najcennejšieho - do seba
 • Slušný príjem a možnosti aj pasívného príjmu
 • Spoločne očistíme meno finančných poradcov

ČO NEPONÚKAM?

 • Rýchle zbohatnutie do pol roka a drahé autá
 • Fixný plat každý mesiac
 • Žiadne polopravdy a klamstvá, ktoré majú ukázať že v našom povolaní alebo firme je niečo inak, ako reálne je
 • Pozíciu administratívneho pracovníka s tým, že na druhý deň ste zrazu finančný poradca
 • Neponúkam spoluprácu, počas ktorej sa vytvárajú produkty nevýhodné pre klientov

Ak vás čokoľvek na tejto stránke zaujalo, napíšte mi a ja sa vám do 24 hodín ozvem.

Pozvem vás na stretnutie, ochotne a úprimne vysvetlím, ako to pri spolupráci so mnou funguje a tiež si môžeme porovnať podmienky, ktoré máte aktuálne vo vašej maklérskej firme (ak už týmto spôsobom pracujete).

Ďakujem a budem sa na vás tešiť. 

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vyriešenia vašej požiadavky. Zásady spracovania osobných údajov